Новини

ВАКАНСІЇ

Херсонський центр по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат оголошує конкурс на заміщення вакантних посад. Детальна інформація розміщена у розділі "Вакансії".

10/04/2015 докладніше

ЗАПИТ ЦІНОВИХ ПРОПОЗИЦІЙ

Херсонський центр по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат відповідно до вимог Закону України “Про здійснення державних закупівель” повторно розпочинає процедуру закупівлі за кодом ДК016:2010 - 17.12.7. “Папір і картон оброблені”  шляхом застосування процедури  запиту цінових пропозицій.

27/03/2015 докладніше

Запит цінових пропозицій

Херсонський центр по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат відповідно до вимог Закону України “Про здійснення державних закупівель” розпочинає процедуру закупівлі за кодом ДК016:2010 - 17.12.7. “Папір і картон оброблені”

27/02/2015 докладніше

ДОПОМОГА У ЗВ'ЯЗКУ З ВАГІТНІСТЮ ТА ПОЛОГАМИ

Право на державну допомогу у зв'язку з вагітністю та пологами мають за цим Законом всі жінки (у тому числі неповнолітні), які не застраховані в системі загальнообов'язкового державного соціального страхування.

05/02/2015 докладніше

ДОПОМОГА ПРИ НАРОДЖЕННІ ДИТИНИ

Допомога при народженні дитини надається одному з батьків дитини (опікуну). Допомога батькам при народженні дитини призначається на підставі свідоцтва про народження дитини.

05/02/2015 докладніше

ДОПОМОГА ПРИ УСИНОВЛЕННІ ДИТИНИ

Право на допомогу при усиновленні дитини має особа, яка є громадянином України, постійно проживає на її території та усиновила дитину з числа дітей-сиріт або дітей, позбавлених батьківського піклування

05/02/2015 докладніше

ДОПОМОГА НА ДІТЕЙ ОДИНОКИМ МАТЕРЯМ

Право на допомогу на дітей одиноким матерям мають одинокі матері (які не перебувають у шлюбі), одинокі усиновлювачі, якщо у свідоцтві про народження дитини або документі про народження дитини, виданому компетентними органами іноземної держави, за умови його легалізації в установленому законодавством порядку (рішенні про усиновлення дитини), відсутній запис про батька (матір) або запис про батька (матір) проведено в установленому порядку органом державної реєстрації актів цивільного стану за вказівкою матері (батька, усиновлювача) дитини.

05/02/2015 докладніше

Розміри державної соціальної допомоги інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам

Розміри державної соціальної допомоги інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам

05/02/2015 докладніше

ДОПОМОГА НА ДІТЕЙ, НАД ЯКИМИ ВСТАНОВЛЕНО ОПІКУ ЧИ ПІКЛУВАННЯ

Допомога на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування, призначається особам, визначеним в установленому порядку опікунами чи піклувальниками дітей, які внаслідок смерті батьків, позбавлення їх батьківських прав, хвороби батьків чи з інших причин залишилися без батьківського піклування та відповідно до законодавства набули статусу дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування .

05/02/2015 докладніше

Розміри допомоги особам, які не мають права на пенсію та інвалідам

Розміри державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію та інвалідам

30/12/2014 докладніше
Cтраница: « 3 4 5 6