Перевірка новопризначених державних службовців

24.11.2014 р.

повідомлення про початок проходження перевірки

Заява про проведення перевірки та декларація спеціаліста І категорії І операційного відділу Копієвської Г.Л. Перевірку закінчено. Заборони, передбачені частиною 3, 4 ст. 1 Закону України "Про очищення влади" не застосовуються.05.08.2015 р.

Повідомлення про початок проходження перевірки

Заява про проведення перевірки та декларація спеціаліста І категорії ІІІ операційного відділу Зозулі М.В. Перевірку закінчено. Заборони, передбачені частиною 3, 4 ст. 1 Закону України "Про очищення влади" не застосовуються.

Заява про проведення перевірки та декларація спеціаліста ІІ категорії І операційного відділу Скакун Т.М. Перевірку закінчено. Заборони, передбачені частиною 3, 4 ст. 1 Закону України "Про очищення влади" не застосовуються.

Заява про проведення перевірки та декларація спеціаліста Ікатегорії ІІІ операційного відділу Кондратюк А.П. Перевірку закінчено. Заборони, передбачені частиною 3, 4 ст. 1 Закону України "Про очищення влади" не застосовуються.20.08.2015 р.

Повідомлення про початок проходження перевірки

Заява про проведення перевірки та декларація головного спеціаліста відділу обліково-економічної роботи Співак Т.М. Перевірку закінчено. Заборони, передбачені частиною 3, 4 ст. 1 Закону України "Про очищення влади" не застосовуються.02.09.2015 р. 

Повідомлення про початок проходження перевірки

Заява про проведення перевірки та декларація спеціаліста І категорії І операційного відділу Швидкої О.А. Перевірку закінчено. Заборони, передбачені частиною 3, 4 ст. 1 Закону України "Про очищення влади" не застосовуються.

Заява про проведення перевірки та декларація спеціаліста І категорії І операційного відділу Задорожньої Є.М. Перевірку закінчено. Заборони, передбачені частиною 3, 4 ст. 1 Закону України "Про очищення влади" не застосовуються.

Заява про проведення перевірки та декларація спеціаіліста І категорії ІІ операційного відділу Кірової В.С. Перевірку закінчено. Заборони, передбачені частиною 3, 4 ст. 1 Закону України "Про очищення влади" не застосовуються.

Заява про проведення перевірки та декларація спеціаліста ІІ категорії ІІІ операційного відділу Жданович-Пархоменко І.Л. Перевірку закінчено. Заборони, передбачені частиною 3, 4 ст. 1 Закону України "Про очищення влади" не застосовуються.